Anasayfa » Eş Takibi

Eş Takibi

Eş takibi nedir?

Eş takibi, eşlerden birinin diğeri hakkındaki şüpheleriyle beraber başlatılan, dedektifin ilgili konu hakkındaki araştırma ve delil toplama hizmetidir.

Neden eş takibi yapılır?

Günümüz şartlarında yapılan evlilikler maalesef çok uzun sürmeyebiliyor. Eşlerin arasında başlayan ufak tefek tartışmalar, gerek sosyal gerekse aile içi faktörlerden dolayı kavgalara dönüşüp, bu durumun yarattığı olumsuz psikoloji, bir tarafı aldatma gibi yanlış yollara yönlendirebiliyor.

Aldatılıyor muyum?”, “Eşimin beni aldattığını nasıl anlarım?”, “Eşimin nerede olduğunu öğrenebilir miyim?”, “Son günlerde bana karşı tutumu çok değişti, acaba beni aldatıyor mu?” gibi sorular kafanızı kurcalıyorsa, bu sorularla hayatınıza sağlıklı olarak devam etmeniz mümkün değildir. Bu noktada bir profesyonel dedektiften destek alınması şüphelerinizden kurtulmanıza çok yardımcı olacaktır.

Eş takibinde dikkat edilmesi gereken püf noktalar nelerdir?

Çalıştığınız dedektiflik bürosunun, işin ehli olduğuna emin olunuz. Maalesef sektörümüzde yaptığımız işi suistimal eden birçok kişi ve kuruluş bulunmaktadır. Yetkin olmayan, gerekli bilgi, birikim ve donanımdan uzak, çok cüzi miktarlara çok büyük vaatlerde bulunan bu kişilerle çalışmanız sadece para kaybetmenize değil, hayatınızda başka sorunlara da yol açabilir. Eş takibi, sadece profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Bilgisiz bir kişi veya kuruluşun yapacağı araştırma, soru işaretlerinizi gidermek yerine size ve evliliğinize daha çok zarar verebilir.

Bir diğer önemli nokta da, eş takibinden önce, herhangi bir hukuki sürecin (boşanma davası gibi) başlayıp başlamadığıdır. Süreç mahkemeye intikal ettiyse ya da sadece bir kanıt arayışı mevcutsa izlenecek yöntemler farklılık gösterebilir.

Eş takibi nasıl yapılır?

Tüm gereksinimlere bağlı olarak her takip birbirinden son derece farklıdır. Dolayısıyla mevcut bir formülden ziyade, sizin verdiğiniz bilgilere göre en uygun yöntemlerden oluşan bir iş planı gerekir. Tüm bu araştırma süreci boyunca elde edilen bilgiler tarafınızla anbean paylaşılır.

Eş takibi fiyatları nedir?

Eş takibi ücretleri, yapılacak işin gereksinimlerine, kaç gün süreceğine, planlanacak kişi ve ekipman durumuna göre değişmektedir. Detaylı analiz, değerlendirme ve planlama yapmadan günlük sabit takip ücreti adı altında ödeme isteyen kişi ve kuruluşlara itimat etmeyiniz.