Anasayfa » Eşler Hakkında Araştırma

Eşler Hakkında Araştırma

Eşler hakkında araştırma nedir?

Eşler hakkında araştırma, eşlerden birinin diğeri hakkındaki şüpheleriyle beraber başlatılan, dedektifin hukuk çerçevesinde ilgili konu hakkındaki araştırma ve delil toplama hizmetidir. Sürecin başından sonuna kadar tüm çalışma SBS Dedektiflik tarafından titizlikle yürütülür.

Neden eş araştırması yapılır?

Günümüz şartlarında yapılan evlilikler maalesef çok uzun sürmeyebiliyor. Eşlerin arasında başlayan ufak tefek tartışmalar, gerek sosyal gerekse aile içi faktörlerden dolayı kavgalara dönüşüp, bu durumun yarattığı olumsuz psikoloji, bir tarafı aldatma gibi yanlış yollara yönlendirebiliyor.

“Aldatılıyor muyum?”, “Eşimin beni aldattığını nasıl anlarım?”, “Eşimin nerede olduğunu öğrenebilir miyim?”, “Son günlerde bana karşı tutumu çok değişti, acaba beni aldatıyor mu?” gibi sorular kafanızı kurcalıyorsa, bu sorularla hayatınıza sağlıklı olarak devam etmeniz mümkün değildir. Bu noktada bir profesyonel dedektiften destek alınması şüphelerinizden kurtulmanıza çok yardımcı olacaktır.

Eş araştırması yapılırken nelere dikkat edilmelidir?

Çalıştığınız dedektiflik şirketinin, işin ehli olduğuna emin olunuz. Maalesef sektörümüzde yaptığımız işi suistimal eden birçok kişi ve kuruluş bulunmaktadır. Yetkin olmayan, gerekli bilgi, birikim ve donanımdan uzak, konu hakkında bilgi edinmeden büyük vaatlerde bulunan bu kişilerle çalışmanız sadece para kaybetmenize değil, hayatınızda başka sorunlara da yol açabilir. Eş araştırması, sadece profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Bilgisiz bir kişi veya kuruluşun yapacağı araştırma, soru işaretlerinizi gidermek yerine size ve evliliğinize daha çok zarar verebilir.

Bir diğer önemli nokta ise boşanma davası gibi herhangi bir hukuki sürecin başlayıp başlamadığıdır. Süreç mahkemeye intikal ettiyse veya sadece bir kanıt arayışı mevcutsa izlenecek yöntemler farklılık gösterebilir.

Eşler hakkında araştırma nasıl yapılır?

Tüm gereksinimlere bağlı olarak her araştırma birbirinden son derece farklıdır. Dolayısıyla sabit bir formülden ziyade, sizin verdiğiniz bilgilere göre en uygun yöntemlerden oluşan bir iş planı gerekir. Tüm bu araştırma süreci boyunca elde edilen bilgiler tarafınızla anbean paylaşılır.

Eşler hakkında araştırma hizmetinin fiyatı nedir?

Ücretler, yapılacak işin gereksinimlerine, kaç gün süreceğine, planlanacak teknik detaylara göre değişim gösterebilmektedir. Detaylı analiz, değerlendirme ve planlama yapmadan günlük sabit ücret adı altında ödeme isteyen kişi ve kuruluşlara itimat etmeyiniz.