Anasayfa » Evlilik Öncesi Araştırma

Evlilik Öncesi Araştırma

Evlilik öncesi araştırma nedir?

Evlilik öncesi araştırma, çiftlerin evlenmeden önce, diğeri hakkındaki olası soru işaretlerini gidermek için verilen bir araştırma hizmetidir.

Evlilik öncesi araştırma neden yapılır?

Evlilik yoluna giren çiftler, her ne kadar birbirlerine sonsuz güven duysalar da, ülkemizdeki boşanma oranları bu kararların ne kadar aceleye getirildiğini kanıtlar niteliktedir. Çevrenizden “Evlendikten sonra çok değişti.” veya “Eskiden hiç böyle biri değildi.” gibi söylemleri sıkça duyarsınız. Bunun sebebi aslında, karşınızdaki kişinin değişmesi değil, sizin onu yeteri kadar tanıyamamanızdan kaynaklanmaktadır. Aklınızdan geçen “Acaba herhangi bir suç kaydı var mı?”, “Benden önceki arkadaş çevresi nasıldı?”, “Gerçekte acaba bana göründüğü gibi biri mi?”, “Maddi durumu hakkında söyledikleri doğru mu?”, “Herhangi bir kötü alışkanlığı var mı?” gibi sorularınıza evlilik öncesi araştırma hizmetimizle cevap bulabilirsiniz.

Evlilik öncesi araştırma nasıl yapılır? Ne tür bilgiler elde edilir?

Evlilik öncesi araştırma yapılırken ilgili şahsın bütün geçmişi taranır.

Hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz kişinin, eğer varsa suç geçmişini bilmeniz, ileride karşınıza çıkabilecek çok daha büyük sorunları baştan aşmanıza yardımcı olacaktır.

En çok karşımıza çıkan vakalardan biri, evlenecek çiftlerden birinin evli, boşanmış ya da çocuklu olması ve bunu karşı taraftan gizlemesidir. Bu hizmetle, ilgili şahsın medeni geçmişi detaylı bir şekilde kontrol edilir.

Kötü alışkanlıklar da çiftlerin evlendikten sonra karşılarına çıkan bir başka problemdir. Evlendiğiniz kişinin, sizin bilmediğiniz kötü bir alışkanlığının olması, evliliğinizde geri dönülemeyen sonuçlara sebebiyet verebilmektedir.

Tüm bunların dışında, çalışmalarımız ilgili kişinin ailesiyle ilgili bilgiler, maddi durumu hakkındaki iddialarının doğrulanması, borç durumunun sorgulanması, çevresiyle olan ilişkisi, arkadaş çevresi, ahlaki ve etik değerler ile beraber kişiliği hakkında da kapsamlı bilgiler vermektedir.

Çalışmalarımız tüm bu soru işaretlerini gidermekte olup, bütün hayatınızı geçireceğiniz kişi hakkında kapsamlı bir şekilde bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Verdiğimiz hizmetler arasında en önemli konulardan biri olan evlilik öncesi araştırma, kişinin bütün hayatını daha sorunsuz olarak geçirmesine vesile olmaktadır. Sbs Dedektiflik olarak verdiğimiz bu hizmetten, çok verimli dönüşler almaktayız.